ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу (аукціону) на право оренди нерухомого майна спільної власності територіальних громад Машівського району, балансоутримувачем якого є Комунальне некомерційне підприємство «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області

Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області проводить конкурс на право оренди нерухомого майна, частини нежилого приміщення, а саме частини покрівлі (даху) площею 36,0 м2, що знаходиться на стаціонарного корпусу КНП «Машівська ЦРЛ» МРР ПО за адресою: Полтавська область, Машівський район, смт. Машівка, вул. Незалежності, 112-В.

Мета оренди: для розміщення телекомунікаційного обладнання базової станції оператора мобільного зв’язку.

Стартовий розмір орендної плати – 1051,57 грн/міс. Мінімальний розмір збільшення стартової орендної плати становить 7% розміру стартового розміру орендної плати. Розмір гарантійного внеску становить шість стартових орендних плат.

Документи необхідні для участі в конкурсі:

Заява про участь у конкурсі;

Підтвердження внесення гарантійного внеску;

Інформацію про засоби зв’язку (телефон, електронну адресу тощо):

Відомості про претендента.

для юридичної особи:
- документи, що посвідчують повноваження представника юридичної особи;
- посвідчені копії установчих документів;
- завірену належним чином копію звіту про фінансові результати претендента з урахуванням дебіторської і  кредиторської заборгованостей за останній рік;
- довідку від претендента про те, що стосовно нього не порушено справу про банкрутство;
для фізичної особи:- копію документа, що посвідчує особу, або належним чином оформлену довіреність;
- завірену належним чином копію виписки або витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;
- завірену належним чином копію декларації про доходи або звіту суб'єкта  малого підприємництва - фізичної особи - платника єдиного податку.

Подання документів для конкурсу здійснюється до 09 вересня 2020 року до 1600 за адресо: 39400, Полтавська область, Машівський район, смт. Машівка, вул. Незалежності,112-В.

Проведення конкурсу відбудеться о 1000 10 вересня 2020 року в кабінеті директора КНП «Машівська ЦРЛ» МРР ПО за адресою Полтавська обл., Машівський р-н, смт. Машівка, вул. Незалежності, 112-В.

Довідки за тел.: (05364) 9-11-06.

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *