КНП "МАШІВСЬКА ЛІКАРНЯ" МАШІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Ви завітали на сайт мережі закладів охорони здоров'я Полтавської області (записатися на прийом до лікаря можна по тел. (05364)9-13-65

День донора 10 грудня 2019 року

| Прокоментуй!

Адміністрація Комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області звертається до населення Машівського району з проханням прийняти участь у Днях донора, які відбудуться в Комунальному некомерційному  підприємстві «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області 10 грудня 2019 року.

Для багатьох людей добровільна здача крові – це почесна і благородна справа, адже люди, які віддають частку себе іншому, є справжніми громадянами своєї держави. Донор дарує шанс на збереження життя та одужання, ще на один день народження. Щомиті в усьому світі у людей будь-якого віку і походження виникає потреба в переливанні крові за життєвими показаннями. Переливання крові та продуктів крові щорічно дозволяє рятувати мільйони людських життів.. На сьогоднішній день належні і надійні резервні запаси крові можна забезпечити лише на основі регулярного, добровільного та безоплатного донорства крові.

Для реєстрації участі в Днях донора звертатися в реєстратуру Комунального некомерційного підприємства «Машівська центральна районна лікарня» Машівської районної ради Полтавської області.

Висловлюємо вдячність тим людям, які вирішать здати кров заради порятунку життя інших людей. Бажаємо всім міцного здоров’я, щастя і наснаги.

 

 

 

Головний лікар  КНП

«МЦРЛ» МРРПО                                                             Г.Краєвський

Напишіть відгук

Обов'язкові поля позначено * зірочкою .